Vodja proizvodnje m/ž/d

      Za našega partnerja, ki je uspešno podjetje za oblikovanje in proizvodnjo kovinske galanterije, iščemo osebo za zasedbo delovnega mesta Vodja proizvodnje m/ž.

      Regija
      Goriška
      Datum objave
      5. 6. 2024
      Rok prijave
      26. 7. 2024

      Podjetje je mednarodni partner več zahodnoevropskih podjetij za izdelavo mehanskih delov, varjenih delov, izdelkov iz pločevine in pohištva. Je sinonim za vrhunsko proizvodnjo tehnološko zahtevnih izdelkov.

      Njihova vizija je postati eno od vodilnih podjetij za tehnološko zahtevne kovinske izdelke v Evropskem merilu.

      Če ste strokovnjak na področju kovinske industrije in imate izobrazbo s področja strojništva, potem je to prava priložnost za vas!

      Izbranemu kandidatu nudimo:

      • Zaposlitev za nedoločen čas s 6-mesečnim poskusnim obdobjem,
      • dopoldanski delovnik od ponedeljka do petka (7:00-15:00),
      • stimulativni finančni paket in druge ugodnosti,
      • možnost stalnega izobraževanja in kariernega napredovanja,
      • občasna potovanja v tujino,
      • podporo pri uvajanju v delo in mentorstvo,
      • zaposlitev v družini prijaznem podjetju.

      Glavne naloge izbranega kandidata bodo:

      • Vodenje in organizacija proizvodnih procesov,
      • koordinacija, vodenje in razporejanje, nadziranje in ocenjevanje ljudi v proizvodnji,
      • realizacija plana in zagotavljanje potrjenih rokov,
      • kontrola delovnih procesov,
      • skrb za celotno dokumentacijo in informiranje zaposlenih,
      • koordinacija potrebnih materialov za posamezne procese,
      • vpeljava procesnih izboljšav za učinkovitejše vodenje delovnih procesov v proizvodnji,
      • sodelovanje pri reševanju in preprečevanju reklamacij,
      • sodelovanje pri poslovnem planiranju in stroškovni optimizaciji proizvodnje,
      • usklajevanje aktivnosti in procesov z drugimi organizacijskimi enotami,
      • skrb za urejenost proizvodnih prostorov,
      • usposabljanje in spodbujanje inovativnosti pri zaposlenih,
      • skrb za varnost tekom proizvodnega procesa,
      • druge delovne naloge po navodilih vodstva.

      Od kandidatov pričakujemo:

      • VI. ali VII. stopnja izobrazbe strojne smeri,
      • večletne izkušnje na vodilnih mestih v proizvodnji,
      • izkušnje z delom v kovinski industriji,
      • poznavanje digitalizacije proizvodnih procesov,
      • poznavanje metod in orodij za zagotavljanje kakovosti,
      • odlične organizacijske sposobnosti in sposobnost koordinacije,
      • odlično razvite vodstvene in komunikacijske sposobnosti,
      • aktivno znanje angleškega jezika.